Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Послуга «Бухгалтерське обслуговування» являє собою комплексне ведення бухгалтерії Вашого підприємства. Суть бухгалтерського обслуговування полягає в тому, що наша компанія бере на себе функції головного бухгалтера з усіма його обов'язками.

 Таким чином, бухгалтерське обслуговування включає в себе послуги з ведення бухгалтерського і податкового обліку, кадровий облік і розрахунок заробітної плати, складський облік. В залежності від замовленого пакету і типу Вашого підприємства, в бухгалтерське обслуговування також можуть бути включені такі послуги, як аутсорсинг фінансового персоналу і надання кур'єра. В нашій компанії Ви також можете замовити інші послуги бухгалтерського обслуговування: зберігання бланків документації, трансформація бухгалтерської звітності у відповідності зі стандартами МСФЗ, переговори від Вашого імені з контролюючими органами, а також захист Ваших інтересів при проведенні податкових перевірок.

Вартість пакетів послуг бухгалтерського обслуговування для дрібних підприємств:

Базовий – 1000 грн.
Бізнес-економ – 2500 грн.
Бізнес-стандарт – 4600 грн.

 Вартість інших пакетів визначається в індивідуальному порядку і залежить від виду діяльності підприємства, системи оподаткування, кількості співробітників та інших факторів.

 Переваги використання послуги бухгалтерського обслуговування Вашої компанії полягають, в першу чергу, в економії матеріальних ресурсів на утримання штатного головного бухгалтера, а також - підвищенні якості виконання робіт. А з урахуванням економії на програмному забезпеченні і офісних площах - економічний ефект досягне 70%, при цьому покращиться якість бухгалтерських послуг.