Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Ведення первинної документації є першим етапом формування бухгалтерської та податкової звітності. Саме тому правильність ведення первинної документації, як вхідної, так і вихідної, є дуже важливим етапом, який слід довірити професіоналам.

 Замовивши послугу «Ведення первинної документації», Ви доручаєте нашій компанії прийом всього обсягу бухгалтерської документації (товарні накладні, акти виконаних робіт, рахунки, платіжні доручення). Наші фахівці виконують прийом первинної документації, впорядковують та вносять інформацію в реєстри бухгалтерського обліку. Незважаючи на рутинність цієї роботи, якісне її виконання вимагає уважності, відповідальності та професійного підходу. Саме це ми Вам гарантуємо.

 Окрім вхідної первинної документації, Ви можете замовити в нашій компанії послугу «Ведення вихідної первинної документації». В такому випадку наші фахівці беруть на себе такі обов'язки, як: виставлення рахунків, виписування актів, накладних, рахунків-фактур та ін. Таким чином, Ви вбережете себе від можливих помилок недосвідченого бухгалтера, якого зазвичай мають у штаті.

Послуга «Ведення первинної документації», що надається нашою компанією включає:

– виписку видаткових документів;
– виписку внутрішніх прибуткових документів.