Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Товарно-матеріальні потоки є величезними, навіть на невеликому підприємстві. Саме тому ведення складського обліку є необхідною умовою для правильного функціонування підприємства.

 Всім відомо, що заморожування оборотних коштів у вигляді надлишкової сировини на складі є нераціональним і гальмує розвиток підприємства. І це ще один аргумент на користь необхідності ведення складського обліку. Замовивши послугу «Ведення складського обліку» в нашій компанії, Ви передаєте нам всю рутинну роботу обліку складських запасів. І наші фахівці займуться усуненням причин, за якими фактичні дані можуть відрізнятися від даних бухгалтерського обліку. Такими причинами можуть бути: втрати при зберіганні і транспортуванні, неточності при прийманні та відпуску товарно-матеріальних цінностей, а також різного роду зловживання: обважування, обрахування, розкрадання. Ще однією причиною розбіжностей при веденні складського обліку є горезвісний «людський фактор», для якого характерні описки та арифметичні помилки.

 Для того, щоб складська система працювала на користь Вашого підприємства, веденням складського обліку повинні займатися професіонали. Саме такі послуги надають Вам фахівці нашої компанії.

 Послуга ведення складського обліку, що надається нашою компанією включає:

– постановка обліку;
– ведення обліку;
– відновлення обліку;
– складання внутрішньої звітності.