Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 На стабільно працюючому підприємстві бухгалтерський облік є безперервним процесом, що супроводжує всі господарські операції на підприємстві.

 Це об'ємна і безвідривна робота для штату бухгалтерії, а отже - постійні витрати для керівництва підприємства. Наша компанія пропонує вам вигідну альтернативу – послугу «Підготовка, складання і здача бухгалтерської звітності».

 Оскільки дана послуга надається на умовах аутсорсингу, то постійні витрати на утримання бухгалтерського персоналу заміняться на однократні в кожному з періодів здачі звітності (квартальна та річна звітність). Складання бухгалтерської звітності – процедура, що вимагає знань в області правового регулювання та останніх змін у законах про бухгалтерський облік.

 Замовивши у нашій компанії послугу «Підготовка, складання і здача бухгалтерської звітності», Ви передаєте всю рутинну роботу бухгалтерської звітності нашим фахівцям. При цьому ви можете бути впевненими, що складання бухгалтерської звітності буде виконано з дотриманням усіх вимог законодавства. Здача бухгалтерської звітності передбачає також представлення інтересів підприємства в державних інспекціях і фондах. Все перераховане матиме місце у випадку, якщо Вам необхідна процедура відновлення бухгалтерського обліку.

Підготовка, складання і здача бухгалтерської звітності, що надаються нашою компанією, включають:

– постановка, ведення і відновлення обліку;
– представлення інтересів платників податків в судах;
– представлення інтересів платників податків в податкових інспекціях, державних і позабюджетних фондах;
– абонентське інформаційно-консультаційне обслуговування (усні та письмові консультації);
– розробка та впровадження облікової політики підприємства згідно з національними стандартами бухгалтерського обліку;
– відпрацювання схеми бухгалтерських проводок під час відображення в обліку господарських операцій;
– моніторинг законодавства;
– додаткові послуги (складання внутрішніх звітів).