Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Для виведення нового товару на ринок або стимулювання попиту використовуються різні маркетингові заходи. Одним з таких заходів є рекламна компанія. Розробка рекламної кампанії в рівній мірі вимагає як творчого підходу, так і професіоналізму, знання ринкових можливостей. Наша компанія надає своїм клієнтам послугу розробка, проведення рекламної кампанії.

 Для розробки і проведення рекламної кампанії необхідно чітко опрацювати цілі кампанії, тобто визначити, який результат повинен бути досягнутий проведенням кампанії. Саме тому на всіх етапах розробки рекламної кампанії дуже важливо співпрацювати з професіоналами-маркетологами нашої компанії.

 Дуже важливо вибрати правильне позиціонування, при якому Ваш товар стане помітним серед конкурентів. Наші фахівці визначать вид рекламоносіїв, час і строки проведення рекламної кампанії, який буде найбільш ефективний для просування конкретно Вашого товару. І запропонують Вам варіанти рекламного бюджету.

 Приймаючи рішення про проведення рекламної кампанії, необхідно враховувати, що маркетинг - це комплекс заходів щодо оптимізації бізнесу. Тому проведення рекламної кампанії повинно супроводжуватися іншими заходами, спрямованими на поліпшення якості товару, регулювання ціноутворення, організацію систем поширення. Що ж стосується якості розробки та проведення рекламної кампанії - про них подбають наші фахівці.