Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Ви можете замовити послугу Розробка нового продукту у нашій компанії, якщо Вам потрібно створити нову продуктову лінійку, нове позиціонування для свого товару або ж Ви хочете створити абсолютно новий продукт. Також послуга включає в себе проведення маркетингових досліджень, що дозволяє провести аналіз нового продукту.

 Розробка нового продукту в загальному випадку включає дві стадії. Перша з них полягає в безпосередньому створенні нового продукту, генеруванні ідей та виготовленні дослідного зразка. Друга стадія - це процес аналізу продукту.

 Крім цього, послуга розробка нового продукту, що надається нашою компанією, включає такий процес як зміна вже існуючого товару, виробленого Вашим підприємством, в тому числі докорінна переробка продукту та розширення продуктової лінійки.

 Таким чином, замовивши розробку нового продукту у нашій компанії, Ви робите ставку на посилення позиціонування свого підприємств на ринку. Ми займаємося дослідженням споживчих переваг - для того, щоб Ви могли запропонувати своїм покупцям саме те, чого вони хочуть.