Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Побудова бізнес процесу застосовується для підвищення узгодженості діяльності підрозділів підприємства (для вже існуючих) або створення цієї узгодженості - для молодих підприємств. Побудова та впровадження бізнес процесу - кропітка робота, яка потребує професійного підходу. Тому наша компанія пропонує своїм клієнтам послугу Побудова та впровадження бізнес процесу.

 Можливі два способи побудови бізнес-процесу. Перший з них ґрунтується на організаційній структурі компанії, тобто системі взаємодії підрозділів. Другий має в основі ланцюжка створення цінностей (товарів або послуг). Ефективність і доцільність застосування того чи іншого методу також може бути оцінена фахівцями нашої компанії в рамках послуги Побудова та впровадження бізнес процесу.

 Суть впровадження бізнес процесу полягає в тому, щоб спроектовані бізнес процеси стали частиною повсякденного життя Вашого підприємства. Що також вимагає чималих зусиль і досвіду в цій сфері. Всі ці переваги Ви можете отримати, скориставшись послугами нашої компанії, і замовивши комплекс Побудова та впровадження бізнес процесу.