Юридичнi та бухгалтерськi послуги. м. Київ. тел.: 044 592-71-53 тел.: 044 353-02-51 mail: order@armia.com.ua

 Реорганізація підприємств і фірм – це припинення діяльності юридичної особи, в результаті чого утворюються нові підприємства і фірми або значно змінюється характер їх юридичної діяльності.

 Реорганізація ТОВ, ЗАТ, ПП, СПД можлива у формах злиття, приєднання, поділу, виділення або перетворення. Кожен з видів реорганізації підприємств і фірм має свої переваги і недоліки. Але в загальному випадку вибір виду реорганізації ТОВ, ЗАТ, ПП або СПД залежить від цілей, які ставлять перед собою власники.

 Реорганізація підприємства може прийняти форму об'єднання – у тому разі, якщо власники мають намір об'єднати свої зусилля в досягненні стратегічних цілей. Або, навпаки, реорганізація фірми може полягати у виділенні непрофільного напрями діяльності з метою його вигідного продажу.

 Реорганізація ТОВ або ЗАТ (приєднання) використовується для процедури «поглинання» бізнесу. В результаті такої реорганізації підприємств все майно, персонал та нематеріальні активи компанії переходять під управління більш великої організації. Такий вид реорганізації підприємств особливо популярний в силу ряду переваг: посилення фінансування, захоплення більшої частки ринку, оптимізація трудових ресурсів та інші.
Наша компанія надає Вам послугу Реорганізація підприємств і фірм: ТОВ, ЗАТ, ПП, СПД.

 До складу даної послуги входить повний перелік заходів щодо реорганізації фірми:

– консультація з питань реорганізації фірми;
– підготовка всіх необхідних документів;
– підготовка протоколів учасників реорганізації ТОВ, ЗАТ, ПП, СПД і спільного проколу;
– підготовка передавального акту;
– опублікування інформації про реорганізацію;
– реєстрація змін (у тому числі в позабюджетних фондах);
– постановка на облік у податкових органах.

 Замовляйте послугу Реорганізація підприємств і фірм: ТОВ, ЗАТ, ПП, СПД у нашій компанії і ми гарантуємо Вам оперативний і професійний юридичний супровід протягом усього процесу реорганізації Вашого підприємства.